Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

10.5 numara diyor ki!

YazarMesaj
uAntaLyao7
Süper Moderatör
Süper Moderatör
uAntaLyao7

Rep Gücü : 6

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
10.5 numara diyor ki! Imgleft0/010.5 numara diyor ki! Emptybarbleue  (0/0)

10.5 numara diyor ki! Empty
MesajKonu: 10.5 numara diyor ki!   10.5 numara diyor ki! EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:19 pm

Futbolundan çok 8 milyon Euro'luk bonservisi konuşuldu, çok eleştirildi... Beklenen patlamayı Gençlerbirliği karşılaşmasında yapan Rodrigo Tabata, yaşadıklarını FANATİK'e anlattı.

Gençlerbirliği maçı Beşiktaş açısından büyük önem taşıyordu. Kara Kartallar, bir türlü bekleneni veremeyen 10.5 numarası Rodrigo Tabata’nın üstün performansıyla farklı zafere ulaştı. Futbolundan çok 8 milyon Euro’luk bonservisi konuşulan Brezilyalı yıldız, sıkıntılı geçen günlerini FANATİK’e anlattı. Uzatmaya gerek yok, işte Rodrigo Tabata’nın sözleri...

‘Daha iyi olacağım’
“Bonservis bedelim çok konuşuldu, ama bu benim dışımda gelişen bir olaydı, üzerime yıkıldı. Gol attığım Denizli maçında sıkıntıların sona ereceğini düşünmüştüm, yanıldım. Aksine baskı daha da arttı. Pes etmedim, çünkü Beşiktaş ile Gaziantepspor arasındaki anlaşmada ben yoktum. Aldığım ücret de ortada. Tüm bunların ardından kampta iyi çalıştım, kendimi hazırladım. Geriye bakmıyorum, futbolumla konuşulmak istiyorum... Artık yeter, bana da anlayış gösterilmeli. Taraftarlarımızın alkışları, kötü günlerin sona erdiğini gösterir. Herkese teşekkür ediyorum. Bu futbolumun gerisi de gelecek.”

kaynak:fanatik.com.tr

10.5 numara diyor ki!
1 sayfadaki 1 sayfası