Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Trabzonspor'a Amerikalı yıldız!

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Trabzonspor'a Amerikalı yıldız! Imgleft500/500Trabzonspor'a Amerikalı yıldız! Emptybarbleue  (500/500)

Trabzonspor'a Amerikalı yıldız! Empty
MesajKonu: Trabzonspor'a Amerikalı yıldız!   Trabzonspor'a Amerikalı yıldız! EmptyPerş. Şub. 11, 2010 7:41 pm

Trabzonspor'a Amerikalı yıldız! Ts-harold-jamison-20971_501
Futbolda yakaladığı çıkış ile hareketli günler yaşayan Trabzonspor, basketbolda da hedef büyüttü. Trabzonspor Basketbol Takımı Amerikalı forvet Harold Jamison ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Erkekler Basketbol İkinci Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor Basketbol Takımı, İtalya'nın Carife Ferrara takımından transfer ettiği NBA patentli basketbolcu Harold Jamison'u, Zorlu Grand Otel'de düzenlenen törenle resmen renklerine bağladı.

İmza törenine Trabzonspor Basketbol Kulübü Asbaşkanı Celil Hekimoğlu, Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Direktörü Doğan Hakyemez ve yöneticiler katıldı.

Trabzonspor Basketbol Takımı Asbaşkanı Celil Hekimoğlu, Beko Basketbol Ligi'ne çıkma hedefi doğrultusunda kadrolarını güçlendirdiklerini belirterek, "Son üç yıl İtalya'da oynamış bir basketbolcu var. Hem teknik, hem de idari yapılanmalarla birlikte Trabzonspor'u hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Bugün futbol takımının başında Şenol Güneş var. Belki birileri farklı adlandırıyor ama, ben öyle yapmayacağım. Şenol Güneş Türkiye'de futbolun en büyük ismidir. Onunla birlikte Trabzonspor'da Güneş açmıştır. Trabzonspor'un basketbolda da çok büyük bir marka olacağına hiç kimse şüphe etmesin. Biz büyük bir kulübümüz ve bu büyük hedefler yakışır. Bu nedenle biz de Doğan Hakyemez gibi bir basketbol duayenini takımın başına getirdik" dedi.

Trabzonspor Basketbol Takımı Genel Direktörü Doğan Hakyemez ise, Trabzonspor'da basketbol heyecanını duyduktan sonra buraya gelmek için heveslendiğini belirterek, "Beko Basketbol Ligi'ne sağlam adımlarla gideceğiz. Hem de Avrupa yolunda ilerleyeceğiz. Bir çok hayalimi gerçekleştirmiştim ama, hayalim Anadolu'dan bir kulübün Avrupa da başarılı olması. Trabzon'daki Basketbol sevgisi bana bu işi gerçekleştirebileceğimiz hissettirdi. Bugünden itibaren müthiş bir tempoyla takımı hem Beko Basketbol Ligi'ne taşıyacağız hem de Avrupa'ya doğru yol alacağız" şeklinde konuştu.

Trabzonspor ile sözleşme imzaladığı için mutluğu olduğunu belirten Birleşik Amerikalı Basketbolcu Jamison ise, "Bu yönetim hakkında çok iyi şeyler duydum. İşimi devam ettirmek ve kazanmak istiyorum. Buraya da kazanmak için geldim. En önemli hedefimiz birinci lige çıkmak. Saha içerisinde de, dışında yüzde 110 performans göstererek, başarılı olacağız. Profesyonel bir yaklaşım gösteren herkes benim hakkımda sadece iyi şeyler söyler. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Hep beraber sonuçları göreceğiz. Birinci ligde Türkiye'nin çok iyi takımları olduğunu duydum. Genellikle birinci ligin güçlü bir lig olduğunu biliyorum. Buraya mücadele etmeye geldim ve nereye geldiğimi çok iyi biliyorum" diye konuştu.

Kendisinin bir güç oyuncusu olduğunu belirten Jamison, "Defans ve ribaunt konularını iyi yapıyorum. Pota dibinde oynuyorum. İkinci ligle birinci lig arasında bir fark yoktur. Benim oyun şeklim ve tarzım değişmeyecektir. NBA'de ve İtalya'da oynadım" dedi.

Trabzonspor'a Amerikalı yıldız!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökyüzünde Yıldız Olsam İlk Feneve Kayardım xD
» "Yıldız futbolcu korunmalı"