Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Baba ve Oğul

2 posters
YazarMesaj
Galatasaray_SK
Moderatör
Moderatör
Galatasaray_SK

Rep Gücü : 3

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Baba ve Oğul Imgleft0/0Baba ve Oğul Emptybarbleue  (0/0)

Baba ve Oğul Empty
MesajKonu: Baba ve Oğul   Baba ve Oğul EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 9:58 am

BABA: Matematikten KAC aldın?

OĞUL: 5 senedeki şampiyonluk sayısını Aldım baba üzerinde Fenerbahçenin çocuğu!

BABA: Ne 1 mi aldın? Oğlum hani sen sınıfın en akıllısıydın?

OĞUL: Baba sen demez Hero "şampiyon olmasak safra tr Büyük biziz" diye! Belki 1 Aldım AMA yine de en akıllı Benim matematikten

BABA: ...

BABA: komsunun Oğlu KAC almış?

OĞUL: Galatasaray'ın oğlu bes yıldaki şampiyonluk sayisi kadar.

BABA: elin Oğlu Yüksek değil alıyor sen getiriyorsun değil Kırık. Rezil ettin Beni!

OĞUL: Baba "ben Galatasaraylı arkadaslar 'çift sayfalar kupalar Bizim oluyor en başarılı biziz'" diye benle DALGA geçiyorlar, Bana Feneri tutturmakla rezil ettin Beni dediğim Zaman "boşver yine de en Büyük biziz" demiyor muydun? Aynı hesap Bana ne başkasının yaptığından en akıllı Benim.

BABA :....

BABA: öbür komşunun Oğlu elinde BİR Belge ile geliyordu. Ne almış acaba?

OĞUL: ali mi? Ey da Takdir almış. Ama baba herifler hep kopya çektiler, Soru kağıtlarını değiştirdiler. Anlayacağın olayda hile var.

BABA: Sus olun! Hem BİR Sey beceremiyor hem de başarılı insanlara Çamur atıyorsun.

OĞUL: Haydaa! Yahu Baba sen Aliyormusun Hero "Galatasaray kupa biz de nal topluyoruz" dediğim Zaman "Galatasaray şike yapıyor, hileyle kazanıyor" diyen. Ayşe da aynı hesap Aliyormusun mi baba?

BABA :....

BABA: Artik önümüzdeki dönem iyi Olur karnen inşallah

OĞUL: Hayatta Olmaz baba. Ayşe hocayla met müdürle sitttigin sene met Okul Bitmez.

BABA: Ne alakası var Oğlum bitiren nasil bitiriyor? Sınav kağıdına BİR Sey yazıyorsun da hocaların mi siliyor? Sen Boş ver hocayı müdürü kendin Çalış, Dolu Kagit ver sınıfını geçersin. Hem madem okuldaki hocaların kötü dershane sınavında da sonuncu oldun Buna ne diyeceksin? Oradaki Hocalar ne seni tanır ne Benî?

OĞUL: İyi de Baba ben sana "Baba madem fedarasyon ve hakemler yanıma kadar kötü Galatasaray nasil şampiyon oluyor? Biz sanki ceza sahasına girip gol atabiliyoruz da hakemler mi saymıyor? Biz boşverelim hakemleri oyunumuzu oynayalım kendi. Hem madem Türkiye'deki hakemler kötü avrupada da Macar üçüncüsüne gol atamadan elendik Buna ne diyeceksin? Oradaki hakemler ne Galatasaray'ı tanır ne Feneri "dediğim Zaman" Olsun Oğlum yine de en Büyük biziz "demez Hero. Ayşe da aynı hesap ISTE. Ne olursa Olsun en akıllı Benim.

BABA: ...
Memalix
Administrator
Administrator
Memalix

Rep Gücü : 2

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Baba ve Oğul Imgleft0/0Baba ve Oğul Emptybarbleue  (0/0)

Baba ve Oğul Empty
MesajKonu: Geri: Baba ve Oğul   Baba ve Oğul EmptyPerş. Nis. 15, 2010 7:47 am

Çok müthiş Smile

Baba ve Oğul
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Azize ve Noel Baba xD
» Baba Beni Uefa'ya Gönder :)