Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Messi'den Rijkaard'a övgü

2 posters
YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Messi'den Rijkaard'a övgü Imgleft500/500Messi'den Rijkaard'a övgü Emptybarbleue  (500/500)

Messi'den Rijkaard'a övgü Empty
MesajKonu: Messi'den Rijkaard'a övgü   Messi'den Rijkaard'a övgü EmptyPerş. Nis. 15, 2010 11:58 am

Messi'den Rijkaard'a övgü Messi-rijkaard-22333_501
Barcelona'nın dünyaca ünlü yıldızı Lionel Messi, Daily Express'te çıkan röportajında Galatasaray teknik direktörü Frank Rijkaard'dan övgüyle bahsetti.

Arjantinli süperstar, Guardiola ile birlikte Hollandalı çalıştırıcının kendi üzerindeki emeğini ömür boyu unutmayacağını belirtip, "Rijkaard'a teşekkür ederim. Henüz 17 yaşında olmama ve yanındaki insanların olumsuz telkinlerine rağmen bana güvenip , şans verdi. Eğer ben başarılı olamasaydım, insanların bu yüzden onun üzerine gideceğini biliyordum. Bu nedenle onu unutamam" dedi.

Bu arada LA Lakers'lı NBA yıldızı Kobe Bryant da Messi'ye hayran olduğunu açıklayıp, "Onun gibi bir futbolcuyu hayatımda görmedim" yorumunda bulundu.
uA'1905
Administrator
Administrator
uA'1905

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Messi'den Rijkaard'a övgü Imgleft500/500Messi'den Rijkaard'a övgü Emptybarbleue  (500/500)

Messi'den Rijkaard'a övgü Empty
MesajKonu: Geri: Messi'den Rijkaard'a övgü   Messi'den Rijkaard'a övgü EmptyPerş. Nis. 15, 2010 3:02 pm

RİJKAARD iYi bir hoca qerçekten..

Messi'den Rijkaard'a övgü
1 sayfadaki 1 sayfası