Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Arıza Makukula şaşkın!

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Arıza Makukula şaşkın! Imgleft500/500Arıza Makukula şaşkın! Emptybarbleue  (500/500)

Arıza Makukula şaşkın! Empty
MesajKonu: Arıza Makukula şaşkın!   Arıza Makukula şaşkın! EmptyCuma Nis. 16, 2010 4:52 pm

Arıza Makukula şaşkın! Makukulaaa-22364_501
Kayserispor'un gol makinesi Ariza Makukula, transferiyle ilgili son gelişmeler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kayserispor'un Portekizli yıldızı Ariza Makukula, transferiyle ilgili son gelişmelerden bahsetti. Makukula, yaptığı açıklamada gönlünün Kayserispor'da kalmaktan yana olduğunu ancak kendisine bu sezon aldığı paradan daha az bir para teklif edilmesinin şaşkınlığını yaşadığını söyledi. Makukula, konuyla ilgili olarak, "Benim bonservisim Benfica'da. Opsiyonum Kayserispor'da ama bu opsiyon sezon sonuna kadar geçerli. Ben futbol oynamaya Kayserispor'da devam etmek istiyorum. Hakkımda takımdan ayrılmak istediğime dair çıkan haberler gerçek dışıdır. Tabi ki Kayserispor'da kalmamın bir bedeli olacaktır. Kulübümün gelecek sezon için bana bu sezondan daha az bir para teklif etmesine çok şaşırdım. Bunun için ortak bir noktada bulunulması gerekiyor. Umarım ortak bir yolda buluşuruz ve ben de gelecek sezon gollerimi Kayserispor forması altında atmaya devam ederim" ifadelerini kullandı.

Arıza Makukula şaşkın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tek başına Makukula
» 1 puanı Makukula kurtardı